Pagina 1 van 2

[ID] Higher and higher and higher and higher...

Geplaatst: 19 jun 2008, 14:22
door steelbreeze
Zit nu al twee weken met een plaat in mijn hoofd waar ik niet meer op de titel kom. Het is uitgekomen in dezelfde tijd als Winx - Don't laugh en het nummer heeft een DJ Pierre Wild Pitch / Armand van Helden in zijn early 90's stijl opbouw, en in de break hoor je een vrouwenstem die steeds herhaalt :
higher and higher and higher and higher and higher and higher...
Ik had het nummer in die tijd op vinyl en ik herinner me nog dat het een zwarte hoes was met een gat in het midden, en de kleur van het label was geel. Zou echt super zijn als iemand me kon helpen met deze ID.
Grtz, Dieter

Geplaatst: 19 jun 2008, 17:11
door Sirocco
Ja ik ken het nummer ook. Alleen de titel :?
Zou goed iets van van Helden of strictly rhythm kunnen zijn

Geplaatst: 19 jun 2008, 17:20
door steelbreeze
Ja daar zat ik ook aan te denken. Heb al alle releases van Strictly gechecked op Beatport (ze staan er allemaal op) en daar zit het niet tussen.

Geplaatst: 19 jun 2008, 19:27
door Alain

Geplaatst: 19 jun 2008, 19:34
door steelbreeze
Nee die is het niet. Toch bedankt Alain. Het was op een Amerikaans label, ik weet alleen niet meer welk. Heb al Nervous records op Discogs afgezocht maar niks gevonden. Toen heb ik "Higher 1993" en "Higher 1994" geprobeerd, maar daar zat ze ook niet tussen. Ik heb de track maar een keer in een club gehoord, en dat was in Barocci na de heropening. Toen draaide DJ Bas als ik me niet vergis, en in dezelfde set zaten ook Winx - Don't laugh en The Wavecatcher - Flight DH 2126. Ik vond het zo een beestig nummer dat ik naar Bas ben toegegaan, en die heeft me toen de titel opgeschreven en daarna heb ik ze besteld. Maar ik kan dus echt niet meer op de titel komen, ik ben zelfs niet zeker of het nummer wel "higher" heet, maar dat was de vocal die je steeds opnieuw in de break hoorde. De baslijn lijkt heel erg op Higher state of consciousness van Winx.

Geplaatst: 19 jun 2008, 19:43
door tomaz
één van mijn pareltjes van weleer

Diana Ross - Take me higher (felix da housecat remix)

Geplaatst: 19 jun 2008, 19:45
door steelbreeze
Titel zegt me niks, heb je misschien een sample ?

Geplaatst: 19 jun 2008, 20:28
door Enterprise
tomaz schreef:één van mijn pareltjes van weleer

Diana Ross - Take me higher (felix da housecat remix)

TYROME - Higher (Franky Jones Tripomatic mix) - Tripomatic Records ?

Geplaatst: 19 jun 2008, 20:40
door steelbreeze
Thanks Franky maar die is het zeker niet. Ook een enorme bom maar niet wat ik zoek.

Geplaatst: 19 jun 2008, 22:32
door StevenR_73
tomaz schreef:één van mijn pareltjes van weleer

Diana Ross - Take me higher (felix da housecat remix)

ik was ook aan de felix aan het denken, wnt heb het nummer gisteren nog gehoord.

Metropolis Present Day ? Thee Album of The Chicago All-Stars...

Geplaatst: 19 jun 2008, 22:42
door tomaz
steelbreeze schreef:Titel zegt me niks, heb je misschien een sample ?

Sirocco had sample in deze topic.
http://www.legendaryclubs.be/viewtopic. ... =dian+ross
Vraag hem eens of hij die nog heeft.

Geplaatst: 20 jun 2008, 11:50
door Sirocco
Ik wil hem wel opnieuw oploaden maar het is hem niet.
Als ik het goed heb; de vinyl die je bedoeld is iets 'platter' en meer uplifting met een vrouwelijke vocal.
De FHC plaat is meer een hypnotiserende loop met af en toe een gefilterde stem.

Geplaatst: 20 jun 2008, 12:00
door steelbreeze
Sirocco schreef: Als ik het goed heb; de vinyl die je bedoeld is iets 'platter' en meer uplifting met een vrouwelijke vocal.
Klopt idd.

Geplaatst: 20 jun 2008, 12:23
door ThaMan
misschien "Milk & Sugar - Higher & Higher" ?

Geplaatst: 20 jun 2008, 13:08
door steelbreeze
ThaMan schreef:misschien "Milk & Sugar - Higher & Higher" ?
Thanks, maar die is het niet. De titel is 100% zeker niet "Higher & Higher".