Nature One
Co-Admin
Elite Club Owner
Co-Admin
Hier volgt de volledige line-up van Nature One 2006:
Open air floor
Vrijdag
Paul van Dyk
Ferry Corsten
Algarve
ATB
Kai Tracid
Live:
Lexy&K-Paul
Moonbootica
Zaterdag
Armin van Buuren
Tom Novy
Markus Schulz
Dan Reaves
Bad Boy Bill
Dag
Tillmann Uhrmacher
Andy Hawk
Live:
Anthony Rother
Alexander Kowalski
NatureOne Inc.
Northern Lite
Ascii.Disko
Century Circus
Vrijdag
Hell
Marco Bailey
Man at Arms
Dave Clarke
Felix Kröcher
Live:
Johannes Heil
Richard Bartz
Zaterdag
Sven Väth
Rush
Space DJ’z
Kaoz
Chris Liebing
Umek
DJ Murphy vs. Christian Fischer
Live:
Woody McBride aka ESP
Thomas P. Heckmann
Brian Sanhaji
Terence Fixmer
Robert Natus vs. Arkus P.
Red Bull Flight house
Vrijdag
Milk & Sugar vs. Heiko Gemein
Tocadisco
Superstar DJ Team
The Disco Boys
Boogie Pimps
Live:
Deichkind
Zaterdag
Wighnomy Brothers
Dominik Eulberg
Oliver Koletzki
Mirko Eysser
Michael Paul
Tobi Neumann
Karotte
Babor
Ante Perry
Live:
Pan/Tone
Hard Club Band
Classic Terminal
Vrijdag
Marusha
The Diggerman
Tom Wax
Live:
Rob Acid
Zaterdag
Yves Deruyter
Hooligan
Andy Düx
Tillmann Uhrmacher
Taucher
Live:
RMB
Mijk van Dijk
Clubs:
Cocoon
Gregor Tresher, Johannes Heil (live), Tobi Neumann, Pascal FEOS, John Starlight, Zombie Nation (live), Oliver Koletzki (live), André Galluzzi, Toni Rios, Loco Dice, Jacek Sienkiewicz, Tony Rohr (live), Frank Lorber, D.Diggler vs. Pauli Steinbach, Chris Tietjen vs. Ingo Boss
Kings of the jungle
Black Sun Empire, E. Decay, Amaning, J. Frequency, Phlex, Noisia, N. Phect, Chook, Giana Brotherz, Rusher, Dex, Dirk D
Hosted By:
MC Fatman D, Deemas J, Temper
Himmelszelt by BigCityBeats – bigFM &
King Kamehameha Club
DJ Hildegard, Steve Blunt, Paul Lomax, Marco Petralia und die BigCityBeats Friends PO2, DJ Monique, Andy Elb, Oliver Rowenta
Trance Nation by Supra Recordings /
Armada Music
Markus Schulz, Perry O’Neil, Andrew Bennett, DJ Remy, M.I.K.E., Oliver Moldan, Misja Helsloot, Heller & Enkie, Woody van Eyden, Alex M.O.R.P.H., Tom Cloud, Algarve, Dennis Feldmann, Michael McLean
Energy
Vibration vs. Torex, Simple, Noise, Masterbeat, Tide, Spacecase, TT-Hacky, Morten Berg, Calvin 2k vs. Nortox, Emo vs. Miss Tess-X, Miokka vs. Frakk-Asso, Tomby vs. Perfect, Hypnotic, Kosmonova, Marc Jerome, Dean, 7 Air, Poleposition, Taucher, Wag, DJ Unique
Milk & Sugar Recordings / M1-The Club
Milk & Sugar, Damien J. Carter, Whiteside, Heiko Gemein, Hubee Held, Pumpmaster Roland, Marco Zaffarano, Sean Finn, Euphonic Funk
Tunnel Trance Force
MDJ Dean, DJ Shoko, DJ Yanny, DJ Patrick Bunton, DJ Merlin & DJ C-Bass, DJ Chronic, DJ Shane, J Krid Kid, DJ Apollo, DJane D-Jean-D, A*S*Y*S, Dave Joy, Benjamin R., The Joeker, DJ Waveliner, Enjot, Benny M. and many more
U60311 meets Abstract
Sven Wittekind, Robert Natus, Arkus P. (live), Felix Kröcher, Kaoz, Boris S., O.b.i., Minupren (live), Brachiale Musikgestalter (live), S.Ewe & Rudi, Tadox, Eazy, Kris Broderick, Razor, Elmo, Pi chai, Michael Kohlbecker
TOR3 & ACIDWARS
Man at Arms, Frank Sonic, St. Vitas feat. Woody Mc Bride (live), Sorgenkint (live), Dennis Siemion, Seemann, Sascha Lupes, Elmo, Danilo Moton, Mowgli
Airport
Sonic, SEBBO, Marc Miroir, Hubraum, Daniel R., DeLaDope, DJ Agent Orange
Tresor Stammheim
Dash, Dry, Trias, Baeks, Kriek, Mack, Special Guests
Forum
Francesco Sanna, Robin Junker, Heiko Gemein, Boogie Pimps, Divinity, DJ Pi, Andy B. Jones, Christian Peller, Dirk Federkeil, Salt n' Vinegar
Hardcore Gladiators
Uncle Bens vs. R-Kane, D-Passion, Da Pork & Joe Nitro, Lenny Dee, Promo, Paraghandy vs. E-Light, Peaky Pounder, DJ Mystery, DJ Shogun, DJ Ron & Baby Raw, Venom & Phenomenal, DM-Style & Chrust, Da Thrill, Miss Flower, Impulse Factory, DJ Andy, Lars Tindy & Derek, Raverunner, T-Junction, Distortion, DJ Whitehead
50grad / Loft
Monoroom (live), Martin Eyerer, Groove Rebels, Björn Wilke, Dirk Dreyer, Ken Scott, Nick Curly, Alex Harmony, Blast SL, Luke 45, Lovarro & Styles
Vogue Club
DJ Fräggel, DJ Sade, DJ Suphi, DJ Tosh, Dida, Markus Klein, Michael Paul, Miss Corry, Sebastian Gnewkow, Simonè
Discoplex A5 / Hardstyle Clubnight
Pressureheads, Weichei, Warmduscher, Virus, Sam Punk, Sequenza, Eric SSL, XS Orange, Trance Cooperation, Stylez, Enerdizer, Ray Hard, DrMario, Kamui, Sonic Solution
BASS TOURS
Sean Finn, Peter Kneer, Nico Tronic, Treib-House, DJ CYRE vs. MR.T, Marc Caruso, Turntable Syndicate, Wave Kid, DJ Daydreamer, Oliver Mandes
Amai, uk nie mis! Voor vandejaar zalt niemeer gaan, maar kga het zeker ies plannen voor 2007.
Open air floor
Vrijdag
Paul van Dyk
Ferry Corsten
Algarve
ATB
Kai Tracid
Live:
Lexy&K-Paul
Moonbootica
Zaterdag
Armin van Buuren
Tom Novy
Markus Schulz
Dan Reaves
Bad Boy Bill
Dag
Tillmann Uhrmacher
Andy Hawk
Live:
Anthony Rother
Alexander Kowalski
NatureOne Inc.
Northern Lite
Ascii.Disko
Century Circus
Vrijdag
Hell
Marco Bailey
Man at Arms
Dave Clarke
Felix Kröcher
Live:
Johannes Heil
Richard Bartz
Zaterdag
Sven Väth
Rush
Space DJ’z
Kaoz
Chris Liebing
Umek
DJ Murphy vs. Christian Fischer
Live:
Woody McBride aka ESP
Thomas P. Heckmann
Brian Sanhaji
Terence Fixmer
Robert Natus vs. Arkus P.
Red Bull Flight house
Vrijdag
Milk & Sugar vs. Heiko Gemein
Tocadisco
Superstar DJ Team
The Disco Boys
Boogie Pimps
Live:
Deichkind
Zaterdag
Wighnomy Brothers
Dominik Eulberg
Oliver Koletzki
Mirko Eysser
Michael Paul
Tobi Neumann
Karotte
Babor
Ante Perry
Live:
Pan/Tone
Hard Club Band
Classic Terminal
Vrijdag
Marusha
The Diggerman
Tom Wax
Live:
Rob Acid
Zaterdag
Yves Deruyter
Hooligan
Andy Düx
Tillmann Uhrmacher
Taucher
Live:
RMB
Mijk van Dijk
Clubs:
Cocoon
Gregor Tresher, Johannes Heil (live), Tobi Neumann, Pascal FEOS, John Starlight, Zombie Nation (live), Oliver Koletzki (live), André Galluzzi, Toni Rios, Loco Dice, Jacek Sienkiewicz, Tony Rohr (live), Frank Lorber, D.Diggler vs. Pauli Steinbach, Chris Tietjen vs. Ingo Boss
Kings of the jungle
Black Sun Empire, E. Decay, Amaning, J. Frequency, Phlex, Noisia, N. Phect, Chook, Giana Brotherz, Rusher, Dex, Dirk D
Hosted By:
MC Fatman D, Deemas J, Temper
Himmelszelt by BigCityBeats – bigFM &
King Kamehameha Club
DJ Hildegard, Steve Blunt, Paul Lomax, Marco Petralia und die BigCityBeats Friends PO2, DJ Monique, Andy Elb, Oliver Rowenta
Trance Nation by Supra Recordings /
Armada Music
Markus Schulz, Perry O’Neil, Andrew Bennett, DJ Remy, M.I.K.E., Oliver Moldan, Misja Helsloot, Heller & Enkie, Woody van Eyden, Alex M.O.R.P.H., Tom Cloud, Algarve, Dennis Feldmann, Michael McLean
Energy
Vibration vs. Torex, Simple, Noise, Masterbeat, Tide, Spacecase, TT-Hacky, Morten Berg, Calvin 2k vs. Nortox, Emo vs. Miss Tess-X, Miokka vs. Frakk-Asso, Tomby vs. Perfect, Hypnotic, Kosmonova, Marc Jerome, Dean, 7 Air, Poleposition, Taucher, Wag, DJ Unique
Milk & Sugar Recordings / M1-The Club
Milk & Sugar, Damien J. Carter, Whiteside, Heiko Gemein, Hubee Held, Pumpmaster Roland, Marco Zaffarano, Sean Finn, Euphonic Funk
Tunnel Trance Force
MDJ Dean, DJ Shoko, DJ Yanny, DJ Patrick Bunton, DJ Merlin & DJ C-Bass, DJ Chronic, DJ Shane, J Krid Kid, DJ Apollo, DJane D-Jean-D, A*S*Y*S, Dave Joy, Benjamin R., The Joeker, DJ Waveliner, Enjot, Benny M. and many more
U60311 meets Abstract
Sven Wittekind, Robert Natus, Arkus P. (live), Felix Kröcher, Kaoz, Boris S., O.b.i., Minupren (live), Brachiale Musikgestalter (live), S.Ewe & Rudi, Tadox, Eazy, Kris Broderick, Razor, Elmo, Pi chai, Michael Kohlbecker
TOR3 & ACIDWARS
Man at Arms, Frank Sonic, St. Vitas feat. Woody Mc Bride (live), Sorgenkint (live), Dennis Siemion, Seemann, Sascha Lupes, Elmo, Danilo Moton, Mowgli
Airport
Sonic, SEBBO, Marc Miroir, Hubraum, Daniel R., DeLaDope, DJ Agent Orange
Tresor Stammheim
Dash, Dry, Trias, Baeks, Kriek, Mack, Special Guests
Forum
Francesco Sanna, Robin Junker, Heiko Gemein, Boogie Pimps, Divinity, DJ Pi, Andy B. Jones, Christian Peller, Dirk Federkeil, Salt n' Vinegar
Hardcore Gladiators
Uncle Bens vs. R-Kane, D-Passion, Da Pork & Joe Nitro, Lenny Dee, Promo, Paraghandy vs. E-Light, Peaky Pounder, DJ Mystery, DJ Shogun, DJ Ron & Baby Raw, Venom & Phenomenal, DM-Style & Chrust, Da Thrill, Miss Flower, Impulse Factory, DJ Andy, Lars Tindy & Derek, Raverunner, T-Junction, Distortion, DJ Whitehead
50grad / Loft
Monoroom (live), Martin Eyerer, Groove Rebels, Björn Wilke, Dirk Dreyer, Ken Scott, Nick Curly, Alex Harmony, Blast SL, Luke 45, Lovarro & Styles
Vogue Club
DJ Fräggel, DJ Sade, DJ Suphi, DJ Tosh, Dida, Markus Klein, Michael Paul, Miss Corry, Sebastian Gnewkow, Simonè
Discoplex A5 / Hardstyle Clubnight
Pressureheads, Weichei, Warmduscher, Virus, Sam Punk, Sequenza, Eric SSL, XS Orange, Trance Cooperation, Stylez, Enerdizer, Ray Hard, DrMario, Kamui, Sonic Solution
BASS TOURS
Sean Finn, Peter Kneer, Nico Tronic, Treib-House, DJ CYRE vs. MR.T, Marc Caruso, Turntable Syndicate, Wave Kid, DJ Daydreamer, Oliver Mandes
Amai, uk nie mis! Voor vandejaar zalt niemeer gaan, maar kga het zeker ies plannen voor 2007.
Elite Legendary Member
Berichten: 3366
Lid geworden op: 23 nov 2004, 20:43
Lid geworden op: 23 nov 2004, 20:43
Favoriete Clubs: Boccacio, Globe
Locatie: Tussen 1987 en 1992
Contacteer:
Ben deze zomer voor de eerste keer nature one gegaan en ik moet zegge ik heb nog nooit zo een festival meegemaakt die muziek was overdreve goed en de sfeer bij momente onbeschrijvelijk het feest begint al op de camping zelf waar veel mense hun draaitafels enal hebben meegenome en dan van savonds tot smorges feeste op de lanceerbasis met bunkers met alle soorten muziek van hardcore tot trance en elektro... de lichtinstalatie was ook zeeeer in orde!
staat al vast volgend jaar opnieuw !!!!!!!
staat al vast volgend jaar opnieuw !!!!!!!
Newbie
Newbie
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten