er was een nieuwe manager ...
Hoogland was zowat het einde van Extreme on Saturdays vrees ik. Vond dat nog meer shocking dan komst van Bart in Tropic. Iedereen wist dat hij niet echt een dj-talent was ... Herinner me nog een special over de geschiedenis vd house en clubmuziek. Hoogland noemde daar 2 Unlimited een clubclassic en werd onmiddellijk onderbroken door de gasten in de studio (denk The Fly of YDR).
Nadien is er ook nog iets op zaterdag geweest in Extreme waar JP van Kings tussenzat, samen met enkele andere dj's uit regio Aalst (kings, apropoo). Ik ga de flyer eens opzoeken. Maar eens ge als discotheek uw reputatie kwijtraakt is het moeilijk om die terug te winnen.
Die periode was volgens mij al het begin van de ondergang van de Belgische discotheekscene. Velen haakten af voor qualityclubs en begonnen opnieuw naar commerciële clubs te gaan waar ze voorspelbare retro (white line, cactus rhythm), de eerste platte jump en Belgische dance zoals Milk Inc,... draaiden. Vernieuwing werd niet langer meer aanvaard door de grote massa.